8 důvodů, proč by v páru měli cvičit oba

Mladý pár cvičí na pláži.
21 Čvc 2016

Páry co cvičí, se k sobě víc hodí

Občas vidíte chlapa s vypracovanou postavou a vedle něj neupravenou nakynutou buchtu. Lidé se na takové páry dívají trochu s nedůvěrou a jako by si říkali: „To nemá na lepší?“ Možná ji nakonec opustí kvůli nové instruktorce jógy. Kdo ví?

Nikdo neříká, že k úspěšnému vztahu musíte být stejně fit, ale rozdílný životní styl bývá spíše překážkou. Když jeden partner vypadá jak roztečený camembert, tak to něco vypovídá o jeho sebeúctě a ohledu k tomu druhému. Prostě na tom záleží.

Lepší sex

Chcete mít s partnerem lepší sex? Vezměte ho nebo ji do fitka zvedat váhy!

Když máte ve svoji postavu důvěru, tak chcete být nazí a pořádně to roztočit. A druzí lidé to také cítí. Sex v páru, který cvičí, není jen více fyzický a smyslný, ale také více vizuální. Nemusíte při tom zhasínat a možná si ještě nějaká světla zapnete.

A nejen, že je sex lepší, ale vydrží vám lepší po dlouhou dobu. Když vás partner stále vzrušuje, tak je to další dílek do skládačky dlouhého a spokojeného vztahu.

Partneři kteří cvičí, zůstávají spolu

Partneři musejí sdílet společné zájmy, aby spolu vydrželi. V běžném vztahu po počáteční zamilované fázi, si začnou uvědomovat realitu a diví se, co měli s tím druhým vůbec společného. Často je odpověď „nic“ a v panice si udělají dítě, aby se vyhnuli přemýšlení a pochybování o jejich vztahu.

Páry co spolu cvičí, mají alespoň jeden společný zájem.

Když si udělají dítě, tak je to z lásky a ne z obavy, že je spolu nic nedrží.

Více toho uděláte

Když oba cvičíte, tak nabouráváte stereotyp, že žena je jen křehká květinka, která zvedne maximálně tak hrnec ze sporáku. Ženy které cvičí, jsou na fyzickou práci stejně schopné jako muži.

Na pohnutí s pohovkou nebo vyložení auta nepotřebujete volat souseda. Máte ženu, která zvedne na bench více než on.

Jídlo není důvodem k neshodám

portrait of young couple conflict in their kitchen, relationship problem

Příprava dvou jídel s úplně rozdílným nutričním profilem není receptem k harmonickému vztahu.

To samé platí o navštěvování restaurací. Když se jeden zajímá o svůj jídelníček a druhý ne, tak to vytváří ve vztahu napětí.

Když jeden chce jít do mekáče a druhý na steak se zeleninou, tak to vede ke přím a většinou vyhraje nezdravá varianta. Však v mekáči mají také salát, že jo.

Páry, které cvičí, mají na stravu podobné názory. Jedí, aby dali tělu to, co potřebuje. Jídlo není náhražkou nepozorného partnera, špatného sexu nebo nudy ve vztahu.

Trávíte spolu více času

Když cvičíte a vaše partnerka ne, tak budete mít nevyhnutelně pocit viny. Začne vám vyčítat, že trávíte veškerý čas v posilovně, místo abyste seděl s ní doma.

Když jeden domluví večeři u známých, tak cvičící partner bude po druhém házet nevrlé pohledy, protože polovinu jídla nejí. Nebo naopak, ten druhý se bude stydět za něj, protože si vymýšlí, že něco nejí „normálními lidmi“.

Když dosáhnete nového osobního rekordu, tak to spolu oslavíte.

Když oba cvičíte, tak spolu trávíte víc času. Nemusíte spolu ani trénovat. Když se vám dnes nechce do posilovny, tak vás ten druhý vytáhne. A zítra to může být naopak. A když náhodou nejdete oba, tak máte společný zážitek. Chození za školu bylo také zábavnější, když to někdo dělal s vámi.

Jednodušší kupování dárků

Muži jsou obecně na kupování dárků příšerní. Ženy se snaží více, ale také se stane, že koupí nesprávnou věc.

Když oba trénujete, tak nemusíte dumat nad tím, jestli se jí bude líbit ten červený svetr. Můžete jí koupit nějaký sportovní top, kalhoty na jógu nebo třeba foam roller, a neuděláte chybu.

Ani se sexy prádlem nešlápnete vedle, protože žena s pěkným tělem si jej ráda ozdobí, stejně jako necvičící žena zdobí příbytek novými závěsy.

Pro muže platí to samé. Když mu koupíte něco na cvičení, tak bude spokojený. Oblečení, které zvýrazní jeho vypracované tělo, taky neurazí.

Méně hádek

Když oba cvičíte, tak své frustrace uvolňujete zdravým způsobem. Normálně si promluvíte o tom, co vás štve. Partnerka není náladová z nějakého malicherného důvodu. Dokážete si spolu promluvit bez jakýchkoliv překážek.

Místo vybíjení si zlosti jeden na druhém, jdete spolu do posilovny a můžete na sebe křičet při zdvihání vah. Domů přijdete uklidnění, spokojení a možná připravení na společný sex pod zářivými světly.

Ohodnoťte článek
Sdilet

redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *